6 Kasım 2013 Çarşamba

SENDEN ÖNCE BEN


Tatilde almıştım bu kitabı.Yazarın anlatım dili gerçekten çok iyi.Kısa sürede bitirdim.Ama ayy alın kahrolacaksınız ağlamaktan gebereceksiniz diyemeyeceğim.Ben mi çok ruhsuz oldum ne?Duygusal bir kitap evet.Ama ağlamadım.Kitabı beğendim okumanızı tavsiye ederim.

Arka Kapak Yazısı

Birbirlerine aşktan başka verecek hiçbir şeyleri yoktu...

Yaşamın ince detayları Loudan sorulur. Otobüs durağıyla ev arasında kaç adım var? Çalıştığı kafeye gelip gidenler nasıl bir hayat yaşıyor? Parlak yeşil elbisenin altına ne renk külotlu çorap giyilir? Onda bu soruların hepsinin cevabı var. Kolayca mutlu olabildiği küçücük dünyasında bilmediği tek şey hayatın çok daha karmaşık soru ve cevaplarla dolu olduğu...

Geçirdiği motosiklet kazasıyla hayatı altüst olan Will uzun süredir karmaşık sorularla meşgul. Bu hayatta diğer insanları mutlu eden küçük şeyler ona biraz olsun keyif vermiyor. Çevresindeki tüm renkler birden griye dönmüş ve böyle bir umutsuzluk içindeyken yapabileceği tek şeyin hayatını sonlandırmak olduğunu düşünüyor.

Peki, asık suratlı, aksi ve geçimsiz Will, Lounun rengârenk yaşamıyla karşılaşırsa neler olur?

Mucizelere inanmıyorsanız durup bir kez daha düşünün...

4 yorum:

 1. iyi okumalar canım bu kitabı bende okumadım ama duygusal kitapları severim bunuda okuyacağım :)
  sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gayet güzel yazarın dili :)sevgiler

   Sil
 2. bende kitap okumak istiyorum ve kitap okumak bana her zaman iyi gelmiştir.Ama malesef fiyatları o kadar yüksekki 1 tanesini alıp okusam diğerinde gözüm kalıyor.Elimde olsa kitapçıdaki tüm kitapları okurdum.Bu kitabıda listeme aldım şekerim.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bazıları evet çok pahalı ve gündemden düşseler bile fiyatı değişmiyor.İnsan alıncada kıyamıyor okumaya işte.

   Sil