18 Haziran 2012 Pazartesi

AİLECE İLK TATİLİMİZ

Tatilimizi şubatta ayarladık.Haziranın ikinci haftası gittik.Ailece ilk tatilimizdi.Daha öncede gitmiştik kaynanamlarla.Bu yıl kendimiz gittik.Çok da iyi oldu.Çok eğlendik.Oğlumla tek başımıza gitmenin bir korkusu oldu tabi.Ama hiç bir sorun çıkmadan gittik ağzımızın tadıyla döndük.İlk defa bir tatilden dönmek istemedim.Ben nasıl yemek yapcam yaa unuttum yeteneklerimi:))En güzel yanı tabi kadınlar için yemek yapmamak.Otelimiz Kuşadasında.Alkoçlar Adakule Oteli.Eşimle birlikte karar vermiştik.Ama beklentimizinde üstünde çıktı.Temizlik harika.Hizmet harika.Yemekler harika.Daha ne olsun.Yaklaşık dokuz saatte otobüsle gittik ve döndük.


 Denizi çok temiz.Balıklar geçiyor ayaklarınızın altından.Taşlı sadece girişler.Deniz ayakkabılarımız olduğu için sorun olmadı.
 Bu en yukardan bir  görünüş.Otel tek başına bir koyda.

Oğlum beyaz tenli olduğu için teni çok hassas.Ne kadar korumaya çalışsak da bütün gün havuzda denizdeyiz.Tam bir mayo almayı uygun gördüm.Akşama doğru çıkarıp tek mayoya geçtik tabi.En çok eğlenen oğlum oldu.

8 yorum:

 1. Ne güzel bi tatil olmuş öyle... otel epey iyi görünüyor, fiyatlar nasıl?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok güzel oldu gerçekten.otel çok güzel.fiyatlar şubatta ayarladığımız için çok uygun oldu.

   Sil
  2. hmm... ben de oteli bi arayım ama şimdi uçuktur orası kesin:( teşekkürler bilgi için becerikli kum tanesi

   Sil
 2. yukardan manzara muhteşem görünüyor ♥

  YanıtlaSil
 3. güzelmiş otel, bizde seneye kuşadası düşünüyoruz, temizliğinden de memnun kalmışsın bu benim için önemli, not aldım bu oteli .)

  YanıtlaSil
 4. oh ne güzelmiş tatiliniz.
  deniz fotoları çok güzel ne kadar güzel öle su sahiden.
  açık büfeye alışmak kötü oluyor değil mi.
  yakışıklı en çok eğlenmiştir doğru.
  :)

  YanıtlaSil